DEYE Inverter Hybrid HV SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2 25kW 2MPPT | Deye
Šim produktam ir 120 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
2762.79 € 2283.30 € (bez PVN 21%) | 23 | 04.05. |
DEYE Inverter Hybrid HV SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2 25kW 2MPPT | Deye
Šim produktam ir 120 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 850 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 390 mm |
| Bruto svars | 31.50 kg |
| Bruto platums MM | 560 mm |
| Net Svars | 30.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.18564 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Deye |
| Paletes daudzums | 12 pcs |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |