Deye Inverter Hybrid HV 10kW 2MPPT | SUN-10K-SG01HP3-EU-DM2
Šim produktam ir 120 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
1534.89 € 1268.50 € (bez PVN 21%) | 46 | 27.05. |
Deye Inverter Hybrid HV 10kW 2MPPT | SUN-10K-SG01HP3-EU-DM2
Šim produktam ir 120 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 650 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 370 mm |
| Bruto svars | 25.00 kg |
| Bruto platums MM | 570 mm |
| Net Svars | 24.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.137085 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | Deye |
| Paletes daudzums | 12 pcs |
| Režģa savienojums | Three-phasis |
| Maks efektivitāte | 97.6 % |
| Es efektivitāte | 97 % |
| Maks PV Ieejas Spriegums | 1000 V |
| Mppt Skaits | 2 |
| Producer produkts nosaukums | SUN-10K-SG01HP3-EU-DM2 |
| Producer produkts saime | Inverter Hybrid HV 10kW 2MPPT |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |