Universal VESA mount suitable for multiple screen types. Full height adjustment. Stable base. Integrated cable management system. Holes in the base allow optional attachment to the floor with anchors
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
420.72 € 347.70 € (bez PVN 21%) | 1 | 04.05. |
Universal VESA mount suitable for multiple screen types. Full height adjustment. Stable base. Integrated cable management system. Holes in the base allow optional attachment to the floor with anchors
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 655 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 205 mm |
| Bruto svars | 27 kg |
| Bruto platums MM | 1745 mm |
| Net Svars | 25 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 3000.00 g |
| Tare svars KG | 2 kg |
| Tilpums M3 | 0.234309875 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Produkta krāsa | Black |
| Vesa stiprinājums | Yes |
| Produkta Nosaukums | STD01c-B |
|---|---|
| Producer produkts saime | Flat Screen Stand for |
| Ekrāna izmērs saderība | 40-75 in |
| Montāžas saskarnes saderība min | 100x100 mm |
| Montāžas saskarnes saderība max | 600x400 mm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 75 in |
| Vesa wall mounting system saderīgs | 100x100; 600x400 mm |
| Maksimālais svars tilpums | 80 kg |
| Funkcijas | Trolleys & Stands |
| Paletes daudzums | 6 pcs |
| Ražotājs | EDBAK |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://edbak.com/en/products/trolleys-stands/flat-screen-stands/std01/ |