Overheat protection; Boil-dry protection; Power indication light(s); Vertical steam
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
28.45 € 23.51 € (bez PVN 21%) | 47 | 29.04. |
Overheat protection; Boil-dry protection; Power indication light(s); Vertical steam
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 140 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 295 mm |
| Bruto svars | 1.2 kg |
| Bruto platums MM | 185 mm |
| Net Svars | 1.016 kg |
| Packing daudzums | 4 pcs |
| Plastmasas No Pet | 1 g |
| Tare svars KG | 0.184 kg |
| Tilpums M3 | 0.0076405 m³ |
| Producer produkts nosaukums | ST-8916 |
| Elastīga šļūtene | No |
| Tips | Handheld |
| Jauda | 1200 W |
| Producer produkts saime | Garment Steamer |
| Produkta krāsa | Purple |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 0.26 L |
|---|---|
| Iesildīšanās laiks | 35 s |
| Nepārtraukts tvaiks | 20 g/min |
| Papīra Pasteboard | 183 g |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 315 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 380 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 310 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 4.76 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.631 kg |
| Kabeļa garums | 2.5 m |
| Paletes daudzums | 184 pcs |
| Ražotājs | Tristar |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/en-gb/tristar-products/garment-steamers/tristar-st-8916-handheld-garment-steamer-st--8916 |