Indoor siren with acoustical signaling
- acoustical signaling: piezo transducer
- tamper protection against opening
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
20.79 € 17.18 € (bez PVN 21%) | 5 | 22.05. |
Indoor siren with acoustical signaling
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Ražotājs datu lapa | http://www.satel.pl/en/produktid/142 |
|---|---|
| Vienība kastes augstums | 0.045 |
| Vienība kastes garums | 0.145 |
| Vienība kastes platums | 0.14 |
| Barošanas barošana prasības | 12 V DC |
| Krāsa | White |
| Izmēri | 130 x 130 x 40 mm |
|---|---|
| Vienības uz piegāde kastes | 1 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.0009135 cubm |
| Produkts tīkla svars | 0.17 kg |
| Vienība Calculated svars | 0.21 kg |