Bosch
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
695.34 € 574.66 € (bez PVN 21%) | 20 | 06.05. |
Bosch
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 670.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 880.00 mm |
| Bruto svars | 35.50 kg |
| Bruto platums MM | 510.00 mm |
| Net Svars | 32.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 2300.00 g |
| Plastmasas No Pet | 700.00 g |
| Tare svars KG | 3.00 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.30 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Bosch |
| Paletes daudzums | 4 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |