Silicon Power | Slim S55 | 240 GB | Solid-state drive interface SATA | Read speed 550 MB/s | Write speed 450 MB/s
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
56.33 € 46.55 € (bez PVN 21%) | 19 | 04.05. |
Silicon Power | Slim S55 | 240 GB | Solid-state drive interface SATA | Read speed 550 MB/s | Write speed 450 MB/s
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cietā diska interfeiss | Serial ATA III |
|---|---|
| Svars | 74 g |
| Produkta krāsa | Black |
| Platums | 10 cm |
| Lietotāja rokasgrāmata | Yes |
| Cietā diska izmērs | 2.5 mm |
| Augstums | 7 cm |
| Dziļums | 6.99 cm |
| Cietā diska ietilpība | 240 GB |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 0.55 Gbit/s |
| Formas faktors | 2.5 inch |
| Tips | Solid State Drive (SSD) |
| Dimensijas (WxDxH) | 100mm x 69.85mm x 7mm mm |
| Kapacītāte | 240 GB GB |
| Interfeiss | SATA III 6Gbps |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | Slim S55 |
| Sdd diskdziņa kapacitāte | 240 GB |
| Ssd diskdziņa interfeisi | SATA |
| Net Svars | 0.026 kg |
| Bruto svars | 0.05 kg |
|---|---|
| Rakstīšanas ātrums | 450 MB/s |
| Lasīšanas ātrums | 550 MB/s |
| Papīra Pasteboard | 95.00 g |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tilpums M3 | 0.0001325 m³ |
| Tare svars KG | 0.024 kg |
| TI svars KG | 0.01 kg |
| Bruto dziļums MM | 10 mm |
| Bruto platums MM | 125 mm |
| Bruto augstums MM | 106 mm |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | No |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Paletes daudzums | 13042 pcs |
| Ražotājs | Silicon Power |
| Ražotājs datu lapa | https://www.silicon-power.com/product/product_detail.php?main=17&sub=48&pro=197 |