FSP | SNMP Card | MPF0000400GP
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
162.66 € 134.43 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
FSP | SNMP Card | MPF0000400GP
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
|---|---|
| Net Svars | 0.05 kg |
| Bruto svars | 0.11 kg |
| Papīra Pasteboard | 60 g |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Bruto augstums MM | 40 mm |
| Tilpums M3 | 0.000918 m³ |
|---|---|
| Paletes daudzums | 1882 pcs |
| Ražotājs | FSP |
| Īpašās funkcijas | Allows control and monitoring of multiple inverters through RJ-45 network connection; Real-time dynamic graphs of UPS / PowerManager data; Historic data log stored in centralized PC database |
| Producer produkts nosaukums | MPF0000400GP |
| Producer produkts saime | SNMP Card |