Bosch Dishwasher | SMV4EMX71S | Built-in | Width 60 cm | Number of place settings 14 | Number of programs 6 | Energy efficiency class B | Display | AquaStop function | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
729.61 € 602.98 € (bez PVN 21%) | 4 | 04.05. |
Bosch Dishwasher | SMV4EMX71S | Built-in | Width 60 cm | Number of place settings 14 | Number of programs 6 | Energy efficiency class B | Display | AquaStop function | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 670.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 880.00 mm |
| Bruto svars | 37.05 kg |
| Bruto platums MM | 660.00 mm |
| Net Svars | 34.93 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 923 g |
| Plastmasas No Pet | 1197.00 g |
| Tare svars KG | 2.12 kg |
| Tilpums M3 | 0.39 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Bosch |
| Paletes daudzums | 4 pcs |
| Trokšņu līmenis | 42 dB |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Aquastop Funkcija | Yes |
| Aquasensor Funkcija | Yes |
| Aizkavēts sākums taimeris | 24 h |
| Ekrāns | Yes |
|---|---|
| Jauda | 2400 W |
| Produkta krāsa | White |
| Numurs Of programmas | 6 |
| Trauku Komplektu Skaits | 14 |
| Tips | Built-in |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | SMV4EMX71S |
| Platums | 60 cm |
| Ātrā mazgāšana | Yes |
| Augstums | 82 cm |
| Wi-Fi | Yes |
| Atslēga bērniem | No |
| Trokšņa emisijas klase | B |
| Enerģijas patēriņš uz 100 mazgāšanas cikliem | 65 kWh |
| Dziļums | 55 cm |
| Producer produkts saime | Dishwasher |
| Ražotājs datu lapa | https://www.bosch-home.lt/lt/mkt-product/SMV4EMX71S |