Gigabyte PSU | GP-P650SS GEU1 | 650 W
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
| Bruto dziļums MM | 150.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 86.00 mm |
| Bruto svars | 2.19 kg |
| Bruto platums MM | 140.00 mm |
| Net Svars | 2.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 170.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.19 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Gigabyte |
| Paletes daudzums | 457 pcs |
| Nominālā jauda | 650 W |