Rowenta Hair styling comb | CF6320F0 Express Style | 750 W | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
30.84 € 25.49 € (bez PVN 21%) | 1 | 03.06. |
Rowenta Hair styling comb | CF6320F0 Express Style | 750 W | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 463.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 78.00 mm |
| Bruto svars | 0.96 kg |
| Bruto platums MM | 285.00 mm |
| Net Svars | 0.66 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 289.00 g |
| Plastmasas No Pet | 11.00 g |
| Tare svars KG | 0.30 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Rowenta |
|---|---|
| Paletes daudzums | 168 pcs |
| Produkta krāsa | Black |
| Gatavības indikators | No |
| Automātiska izslēgšanās | No |
| Jauda | 750 W |
| Jonu kondicionēšana | No |
| Pakāršanas cilpa | Yes |
| Producer produkts nosaukums | CF6320F0 Express Style |
| Producer produkts saime | Hair styling comb |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |