• Intel Core™ Ultra 7 265 (up to 5.3 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 30 MB L3 cache, 20 cores, 20 threads) • Windows 11 Pro • Intel Graphics
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
3096.54 € 2559.12 € (bez PVN 21%) | 5 | 29.05. |
• Intel Core™ Ultra 7 265 (up to 5.3 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 30 MB L3 cache, 20 cores, 20 threads) • Windows 11 Pro • Intel Graphics
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Ražotāja logotips | ![]() |
|---|---|
| Displejs izmērs | 68.6 cm (27") |
| Displeja izšķirtspēja | 2560 x 1440 pixels |
| Skārienekrāns | No |
| HD tips | Quad HD |
| Brightness (Spilgtums) | 300 cd/m² |
| Panelis Tips | IPS |
| Krāsa Gamut | NTSC, 72 % |
| Displejs funkcijas | Yes |
| Procesors ražotājs | Intel |
| Procesors saime | Intel Core Ultra 7 |
| Procesors sērija | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Procesors modelis | 265 |
| Procesors kodoli | 20 |
| Procesors boost frekvence | 5.3 GHz |
| Numurs Of veiktspēja kodoli | 8 |
| Numurs Of efektīvs kodoli | 12 |
| Procesors Max ātrums | 5.2, 4.6 GHz |
| Procesors kešatmiņa | 30 MB |
| Kešatmiņa | L3 |
| TDP | 65, 182 W |
| RAM Installed | 32 GB |
| RAM Tips | DDR5-SDRAM |
| RAM Installed Maks. | 64 GB |
| Atmiņa ātrums | 5600 MHz |
| Glabāšana ierīces izmērs | 512 GB |
|---|---|
| Glabāšana ierīces tips | SSD |
| Daudzums Of glabāšana Devices | 1 |
| Atmiņas ierīces saskarne | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas ierīces funkcijas | Yes |
| ODD padomi | No |
| Graphic kartes | No, Not available |
| Grafika Controller | Yes, Intel, Intel® Graphics |
| Iebūvēts skaļrunis | Yes |
| Bezvadu standarti | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bezvadu kartes tips | Intel, Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Antena | 2x2 |
| Bluetooth | Yes, 5.4 |
| USB | 2 |
| HDMI | 1, 2.1 |
| Krāsa | Pike silver, Silver |
| Tips | All-in-One PC |
| Category | Business |
| Darbības sistēma | Windows 11 Pro |
| Barošanas barošana | 280 W |
| Net Svars | 7.8 kg |
| Iepakojums izmēri | 740, 228, 480 mm |
| Garantija | 36 months |
| Other | Original |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/CD6N3ET%23ABB.pdf |