USB 3.0 AM to AF cable
Gold-plated contacts for reliable USB 3.0 super-speed data transfer
- Super speed - up to 600 MBPS data transfer rate
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
5.63 € 4.65 € (bez PVN 21%) | 50 | 29.05. |
USB 3.0 AM to AF cable
Gold-plated contacts for reliable USB 3.0 super-speed data transfer
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Summary | Gembird 3m USB 3.0 A M/FM. Cable length: 3 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB A, USB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Connector gender: Male/Female, Product colour: Blue |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://gembird.nl/item.aspx?id=5923 |
| Vienība kastes augstums | 0.0222 |
| Vienība kastes garums | 0.135 |
| Vienība kastes platums | 0.1 |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 1 dzimums | Male |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Savienotājs 2 dzimums | Female |
| Savienotājs dzimums | Male/Female |
| Produkts krāsa | Blue |
|---|---|
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Iepakojums dziļums | 145 mm |
| Iepakojums augstums | 35 mm |
| Iepakojums svars | 136 g |
| Iepakojums platums | 110 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Modelis Nosaukums | 3m USB 3.0 A M/FM |
| Vienības uz piegāde kastes | 10 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.0003525 cubm |
| Vienība Calculated svars | 0.12 kg |