VGA splitter cable with 2 x HD15F connector and 1 x HD15M connector
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
6.55 € 5.41 € (bez PVN 21%) | 24 | 29.05. |
VGA splitter cable with 2 x HD15F connector and 1 x HD15M connector
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Summary | Gembird CC-VGAX2-20CM. Cable length: 0.2 m, Connector 1: VGA (D-Sub), Connector 2: 2 x VGA (D-Sub). Compliance certificates: RoHS. Package width: 340 mm, Package depth: 85 mm, Package height: 35 mm |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://gembird.nl/item.aspx?id=8180 |
| Vienība kastes augstums | 0.04 |
| Vienība kastes garums | 0.31 |
| Vienība kastes platums | 0.09 |
| Kabeļa garums | 0.2 m |
| Savienotājs 1 | VGA (D-Sub) |
| Savienotājs 1 dzimums | Female |
| Savienotājs 2 | 2 x VGA (D-Sub) |
| Savienotājs 2 dzimums | Male |
| Produkts krāsa | Black |
|---|---|
| Atbilstības sertifikāti | RoHS |
| Iepakojums dziļums | 85 mm |
| Iepakojums augstums | 35 mm |
| Iepakojums svars | 145 g |
| Iepakojums platums | 340 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Vienības uz piegāde kastes | 1 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.001116 cubm |
| Vienība Calculated svars | 0.08 kg |