High Speed HDMI cable with Ethernet
Supports 4K UHD resolutions at 60 Hz
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
6.00 € 4.96 € (bez PVN 21%) | 50 | 29.05. |
High Speed HDMI cable with Ethernet
Supports 4K UHD resolutions at 60 Hz
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Summary | Gembird 4.5m HDMI M/M. Cable length: 4.5 m, Connector 1: HDMI Type A (Standard), Connector 2: HDMI Type A (Standard), Product colour: Black |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://gembird.nl/item.aspx?id=6407 |
| Vienība kastes augstums | 0.04 |
| Vienība kastes garums | 0.13 |
| Vienība kastes platums | 0.13 |
| Kabeļa garums | 4.5 m |
| Savienotājs 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Savienotājs 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Savienotājs dzimums | Male/Male |
| Produkts krāsa | Black |
| Svars | 180 g |
|---|---|
| Iepakojums dziļums | 170 mm |
| Iepakojums augstums | 45 mm |
| Iepakojums svars | 198 g |
| Iepakojums platums | 150 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Vienības uz piegāde kastes | 1 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.000676 cubm |
| Vienība Calculated svars | 0.25 kg |