SALE OUT. | Corsair PC Case | iCUE LINK 5000T LX RGB | Black | Mid-Tower | DEMO
Šim produktam ir 22 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
177.14 € 146.40 € (bez PVN 21%) | 1 | 01.06. |
SALE OUT. | Corsair PC Case | iCUE LINK 5000T LX RGB | Black | Mid-Tower | DEMO
Šim produktam ir 22 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 616.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 352.00 mm |
| Bruto svars | 16.41 kg |
| Bruto platums MM | 651.00 mm |
| Net Svars | 14.04 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 9.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastmasas No Pet | 370.00 g |
| Tare svars KG | 2.37 kg |
| Tilpums M3 | 0.14 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Corsair |
|---|---|
| Formas faktors | Mid-Tower |
| Paplašinājumu sloti | 7 Horizontal or 3 Vertical |
| Produkta krāsa | Black |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX |
| Producer produkts nosaukums | iCUE LINK 5000T LX RGB |
| Producer produkts saime | PC Case |
| Diskdziņa nišas | 2x3.5", 3x2.5" |
| Garantija | 22 mēnesis(i) |
| Saleout | DEMO |
| Sale Out | y |