Corsair Dual Chamber PC Case | 6500X | White/Bamboo wood | Mid Tower | Power supply included No
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
257.10 € 212.48 € (bez PVN 21%) | 10 | 12.05. |
Corsair Dual Chamber PC Case | 6500X | White/Bamboo wood | Mid Tower | Power supply included No
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 578.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 575.00 mm |
| Bruto svars | 16.40 kg |
| Bruto platums MM | 421.00 mm |
| Net Svars | 14.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 2250.00 g |
| Plastmasas No Pet | 150.00 g |
| Tare svars KG | 2.40 kg |
| Tilpums M3 | 0.14 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Corsair |
|---|---|
| Paletes daudzums | 12 pcs |
| Formas faktors | Mid Tower |
| Paplašinājumu sloti | 8 horizontal + 3 vertical |
| Produkta krāsa | White/Bamboo wood |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX |
| Producer produkts nosaukums | 6500X |
| Producer produkts saime | Dual Chamber PC Case |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.corsair.com/us/en/p/pc-cases/cc-9011284-ww/6500x-mid-tower-dual-chamber-pc-case-white-bamboo-wood-cc-9011284-ww |