Corsair 3500X Mid-Tower PC Case, Black | Corsair PC Case | 3500X | Black | Mid-Tower | ATX
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
77.25 € 63.84 € (bez PVN 21%) | 40 | 03.06. |
Corsair 3500X Mid-Tower PC Case, Black | Corsair PC Case | 3500X | Black | Mid-Tower | ATX
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 506.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 240.00 mm |
| Bruto svars | 10.61 kg |
| Bruto platums MM | 460.00 mm |
| Net Svars | 9.71 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 750.00 g |
| Plastmasas No Pet | 150.00 g |
| Tare svars KG | 0.90 kg |
| Tilpums M3 | 0.06 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Corsair |
|---|---|
| Paletes daudzums | 20 pcs |
| Formas faktors | Mid-Tower |
| Barošanas avota tips | ATX |
| Paplašinājumu sloti | 7 Horizontal (or 4 Vertical) |
| Produkta krāsa | Black |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX (305mm x 277mm) |
| Producer produkts nosaukums | 3500X |
| Producer produkts saime | PC Case |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.corsair.com/us/en/p/pc-cases/cc-9011276-ww/3500x-mid-tower-pc-case-cc-9011276-ww# |