Corsair PC Case | 9000D RGB AIRFLOW Super | White | Full-Tower | Power supply included No
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
538.99 € 445.45 € (bez PVN 21%) | 4 | 12.05. |
Corsair PC Case | 9000D RGB AIRFLOW Super | White | Full-Tower | Power supply included No
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 800.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 800.00 mm |
| Bruto svars | 34.40 kg |
| Bruto platums MM | 505.00 mm |
| Net Svars | 29.10 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastmasas No Pet | 300.00 g |
| Tare svars KG | 5.30 kg |
| Tilpums M3 | 0.32 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Ražotājs | Corsair |
| Formas faktors | Full-Tower |
| Paplašinājumu sloti | 8 Horizontal (or 4 Vertical) + 2 Vertical (For Secondary Motherboard) |
| Produkta krāsa | White |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Producer produkts nosaukums | 9000D RGB AIRFLOW Super |
| Producer produkts saime | PC Case |
| Paletes daudzums | 6 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.corsair.com/us/en/p/pc-cases/cc-9011274-ww/9000d-rgb-airflow-super-full-tower-pc-case-cc-9011274-ww |