Mill CBOC20FLOOR Oscilliating Infrared Outdoor Heater, 2000 W, Black | Mill
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
255.56 € 211.21 € (bez PVN 21%) | 36 | 06.05. |
Mill CBOC20FLOOR Oscilliating Infrared Outdoor Heater, 2000 W, Black | Mill
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 1100.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 300.00 mm |
| Bruto svars | 7.00 kg |
| Bruto platums MM | 300.00 mm |
| Net Svars | 6.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 750.00 g |
| Plastmasas No Pet | 250.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.10 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Mill |
| Paletes daudzums | 17 pcs |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |