USB 2.0 A Male to A Female Extension Cable 1.5M black PVC Type.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
4.90 € 4.05 € (bez PVN 21%) | 100 | 19.05. |
USB 2.0 A Male to A Female Extension Cable 1.5M black PVC Type.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Summary | Vention CBIBG. Cable length: 1.5 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB A, USB version: USB 2.0, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Connector contacts plating: Nickel, Product colour: Black, Magnetically shielded |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://ventiontech.com |
| Vienība kastes augstums | 0.19 |
| Vienība kastes garums | 0.02 |
| Vienība kastes platums | 0.14 |
| Kabeļa diametrs | 4.5 mm |
| Kabeļa garums | 1.5 m |
| Awg vads izmērs | 24/28 |
| Kabeļa apvalks materiāls | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelis Tips | Round cable |
| Vadītāja materiāls | Copper |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 1 formas faktors | Straight |
| Savienotājs 1 dzimums | Male |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Savienotājs 2 formas faktors | Straight |
| Savienotājs 2 dzimums | Female |
| Savienotāja kontaktu apšuvums | Nickel |
|---|---|
| Savienotājs korpuss materiāls | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Ātra uzlāde | Yes |
| Magnētiski ekranēts | Yes |
| Maksimālais datu pārsūtīšana ātrums | 0.48 Gbit/s |
| Maksimālais datu pārsūtīšana ātrums | 480 Mbit/s |
| Spraudnis and atskaņot | Yes |
| Produkts krāsa | Black |
| USB versija | USB 2.0 |
| Iepakojums tips | Polybag |
| Daudzums uz pakotne | 1 pc(s) |
| Modelis | CBIBG |
| Modelis Nosaukums | CBIBG |
| Vienības uz palete | 0 |
| Vienības uz piegāde kastes | 1 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.000532 cubm |
| Vienība Calculated svars | 0.06 kg |