Candy Hood | CBG52SX | Canopy | Energy efficiency class C | Width 52 cm | 168 m³/h | Mechanical | LED | Silver
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
65.56 € 54.18 € (bez PVN 21%) | 2 | 06.05. |
Candy Hood | CBG52SX | Canopy | Energy efficiency class C | Width 52 cm | 168 m³/h | Mechanical | LED | Silver
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 280.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 335.00 mm |
| Bruto svars | 6.50 kg |
| Bruto platums MM | 555.00 mm |
| Net Svars | 5.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.05 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Candy |
| Paletes daudzums | 17 pcs |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Produkta krāsa | Silver |
| Apgaismojums efektivitāte klase | A |
| Tips | Canopy |
|---|---|
| Platums | 52 cm |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Smērviela Filtering efektivitāte klase | D |
| Augstums | 13 cm |
| Dziļums | 28 cm |
| Kontroles Tips | Mechanical |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 32 kWh |
| Trokšņu līmenis | 62 dB |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Lampa Tips | LED |
| Šķidrums dinamisks efektivitāte klase | E |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | CBG52SX |
| Producer produkts saime | Hood |
| Maksimālā ieguves jauda saskaņā ar en 61591 | 168 m³/h |
| Recirkulācija | No |
| Ražotājs datu lapa | https://www.candy-home.com/en_GB/hoods/36900974/cbg52sx/ |