Protects Espresso Machines against coffee residue clogging, Regular cleaning prolongs the life of your Espresso Machine, Maintains the coffee taste over time.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
8.87 € 7.33 € (bez PVN 21%) | 50 | 01.05. |
Protects Espresso Machines against coffee residue clogging, Regular cleaning prolongs the life of your Espresso Machine, Maintains the coffee taste over time.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Ierīces tips | Coffee mashine |
|---|---|
| Iepakojuma tips | Box |
| Savienojamie produkti | Philips Saeco |
| Iepakojums saturs | 10 tablets of 1.6 hg |
| Tips | Oil remover tablets for Saeco Espresso machines |
| Īpašās funkcijas | The Saeco Coffee Oil Remover Tablets remove coffee oil and grease perfectly inside thebrewing unit of your Espresso machines. |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | Maintenance Accessories |
| Producer produkts saime | Saeco |
| Net Svars | 0.03 kg |
| Bruto svars | 0.04 kg |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
| Papīra Pasteboard | 9.00 g |
| Bruto dziļums MM | 140.00 mm |
| Bruto platums MM | 65.00 mm |
| Bruto augstums MM | 10.00 mm |
| Embeed akumulatora | No |
| Ražotājs | Philips |
| Paletes daudzums | 18989 pcs |
| Ražotājs datu lapa | http://download.p4c.philips.com/files/c/ca6704_99/ca6704_99_pss_.pdf |