Philips | Espresso Machine Descaler | CA6700/10 | 250 ml
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
12.64 € 10.45 € (bez PVN 21%) | 24 | 29.04. |
Philips | Espresso Machine Descaler | CA6700/10 | 250 ml
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 40.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 164.00 mm |
| Bruto svars | 0.33 kg |
| Bruto platums MM | 65.00 mm |
| Net Svars | 0.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 20.00 g |
| Plastmasas No Pet | 7.00 g |
| Tare svars KG | 0.03 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Producer produkts nosaukums | CA6700/10 |
|---|---|
| Producer produkts saime | Espresso Machine Descaler |
| Skaits iepakojumā | 1 bottle of 250 ml for one descaling cycle |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 295 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 258 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 155 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 2.22 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.118 kg |
| Skaļums | 250 ml |
| Paletes daudzums | 3058 pcs |
| Ražotājs | Philips |
| Ražotājs datu lapa | https://www.philips.co.uk/c-p/CA6700_10/espresso-machine-descaler |