Lanberg HDMI V2.0 Cable | CA-HDMI-20FB-0300-BK | HDMI to HDMI | 30 m
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
45.59 € 37.68 € (bez PVN 21%) | 2 | 21.05. | |
48.09 € 39.74 € (bez PVN 21%) | 4 | 20.05. |
Lanberg HDMI V2.0 Cable | CA-HDMI-20FB-0300-BK | HDMI to HDMI | 30 m
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 215 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 80 mm |
| Bruto svars | 1.18 kg |
| Bruto platums MM | 210 mm |
| Net Svars | 1.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 170.00 g |
| Plastmasas No Pet | 5.00 g |
| Tare svars KG | 0.18 kg |
| Tilpums M3 | 0.003612 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | Lanberg |
| Paletes daudzums | 41 pcs |
| Kabeļa garums | 30 m |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | HDMI to HDMI |
| Producer produkts nosaukums | CA-HDMI-20FB-0300-BK |
| Producer produkts saime | HDMI V2.0 Cable |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://lanberg.eu/product/cable-hdmi-m-m-v2-0-30m-black-optical-aoc-lanberg |