Lanberg HDMI M/M V2.0 Cable 4K CU, Black | CA-HDMI-20CU-0018-BK | 1.8 m
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
5.18 € 4.28 € (bez PVN 21%) | 50 | 20.05. |
Lanberg HDMI M/M V2.0 Cable 4K CU, Black | CA-HDMI-20CU-0018-BK | 1.8 m
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 255 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 10 mm |
| Bruto svars | 0.10 kg |
| Bruto platums MM | 190 mm |
| Net Svars | 0.09 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Plastmasas No Pet | 9.00 g |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.0004845 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | Lanberg |
| Paletes daudzums | 48 pcs |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer produkts nosaukums | CA-HDMI-20CU-0018-BK |
| Producer produkts saime | HDMI M/M V2.0 Cable 4K CU, Black |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://lanberg.eu/product/hdmi-m-m-v2-0-cable-1-8m-4k-cu-black-lanberg |