Lanberg USB-C M/M Lanyard/Keychain Cable, 0.3 m, 240 W | CA-CMCM-10LN-0003-BK
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
8.60 € 7.11 € (bez PVN 21%) | 5 | 20.05. |
Lanberg USB-C M/M Lanyard/Keychain Cable, 0.3 m, 240 W | CA-CMCM-10LN-0003-BK
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Ražotājs | Lanberg |
| Papīra Pasteboard | 25.6 g |
| Plastmasas No Pet | 6.4 g |
| Bruto svars | 0.068 kg |
| Bruto dziļums MM | 195 mm |
| Bruto platums MM | 85 mm |
| Bruto augstums MM | 20 mm |
| Tilpums M3 | 0.0003315 m³ |
|---|---|
| Net Svars | 0.036 kg |
| Tare svars KG | 0.032 kg |
| Kabeļa garums | 0.3 m |
| Producer produkts nosaukums | CA-CMCM-10LN-0003-BK |
| Producer produkts saime | USB-C M/M Lanyard/Keychain Cable, 0.3 m, 240 W |
| Paletes daudzums | 2606 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://lanberg.eu/product/usb-c-m-m-lanyard-keychain-cable-0-3m-240w-black-lanberg |