Lanberg CEE 7/16->IEC 320 C7 Euro (radio) power cord 3m angled VDE, black | Lanberg
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
5.40 € 4.46 € (bez PVN 21%) | 1 | 20.05. |
Lanberg CEE 7/16->IEC 320 C7 Euro (radio) power cord 3m angled VDE, black | Lanberg
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 220.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 47.00 mm |
| Bruto svars | 0.14 kg |
| Bruto platums MM | 177.00 mm |
| Net Svars | 0.13 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Plastmasas No Pet | 6.00 g |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Lanberg |
| Paletes daudzums | 472 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://lanberg.eu/product/cee-7-16-iec-320-c7-euro-radio-power-cord-3m-angled-enec-black-lanberg |