Lanberg | IEC 320 C13 to C14 Cable | CA-C13E-10CC-0018-BK
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
6.68 € 5.52 € (bez PVN 21%) | 2 | 20.05. |
Lanberg | IEC 320 C13 to C14 Cable | CA-C13E-10CC-0018-BK
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 218.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 20.00 mm |
| Bruto svars | 0.14 kg |
| Bruto platums MM | 180.00 mm |
| Net Svars | 0.14 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Plastmasas No Pet | 8.00 g |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Lanberg |
| Paletes daudzums | 2202 pcs |
| Producer produkts nosaukums | CA-C13E-10CC-0018-BK |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Producer produkts saime | IEC 320 C13 to C14 Cable |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://lanberg.eu/product/iec-320-c13-c14-cable-1-8m-black-lanberg |