• Glacier silver • AI PC
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
1232.75 € 1018.80 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
• Glacier silver • AI PC
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Ražotāja logotips | ![]() |
|---|---|
| Krāsa | Glacier silver, Silver |
| Tips | Laptop |
| Formas faktors | Clamshell |
| Category | Premium |
| Other | HP, UK English, Refurbished |
| Displejs izmērs | 33.8 cm (13.3") |
| Displeja izšķirtspēja | 1920 x 1200 pixels |
| Iebūvēts skaļrunis | Yes |
| Numurs of built-in skaļruņi | 2 |
|---|---|
| Barošanas funkcijas | 50 - 60 Hz |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Drošība | Yes, BIOS, Power on |
| Platums | 301.8 mm |
| Dziļums | 214.9 mm |
| Net Svars | 1.29 kg |
| Garantija | 12 months |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP%20RENEW/C6EL0ECR%23ABU.pdf |