• Intel® Core™ Ultra 7 268V (up to 5.0 GHz Max Turbo frequency, 12 MB L3 cache, 8 cores, 8 threads) • Windows 11 Pro
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
1640.54 € 1355.82 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
• Intel® Core™ Ultra 7 268V (up to 5.0 GHz Max Turbo frequency, 12 MB L3 cache, 8 cores, 8 threads) • Windows 11 Pro
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Ražotāja logotips | ![]() |
|---|---|
| Krāsa | Glacier silver, Silver |
| Tips | Hybrid (2-in-1) |
| Formas faktors | Convertible (Folder) |
| Category | Premium |
| Other | HP, UK English, Refurbished |
| Displejs izmērs | 35.6 cm (14") |
| Displeja izšķirtspēja | 1920 x 1200 pixels |
| Skārienekrāns | Yes |
| HD tips | WUXGA |
| Panelis Tips | IPS |
| Brightness (Spilgtums) | 800 cd/m² |
| Displejs izmērs CM | 35.6 cm |
| Krāsa Gamut | sRGB, 100 % |
| Procesors ražotājs | Intel |
| Procesors saime | Intel Core Ultra 7 |
| Procesors sērija | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Procesors modelis | 268 V |
| Procesors kodoli | 8 |
| Procesors vītnes | 8 |
| Procesors boost frekvence | 5 GHz |
| Numurs Of veiktspēja kodoli | 4 |
|---|---|
| Procesors Max ātrums | 5 GHz |
| Procesors kešatmiņa | 12 MB |
| Kešatmiņa | Smart Cache |
| TDP | 17, 37 W |
| RAM Installed | 32 GB |
| RAM Tips | LPDDR5x-SDRAM |
| RAM formas faktors | On-board |
| RAM Installed Maks. | 32 GB |
| Glabāšana ierīces izmērs | 512 GB |
| Daudzums Of glabāšana Devices | 1 |
| Grafika Controller | Yes, Intel, Intel Arc Graphics, Intel Arc Graphics 140V |
| Audio | Yes |
| USB Tips C | Yes |
| Ievades Devices | Clickpad |
| Ciparu tastatūra | No |
| Backlit tastatūras | Yes |
| Izliešanas izturīgs tastatūras | Yes |
| Darbības sistēma | Windows 11 Pro |
| Garantija | 12 months |