Singer | Sewing Machine | C5605 | Number of stitches 80 | Number of buttonholes 6 | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
271.03 € 223.99 € (bez PVN 21%) | 2 | 27.05. |
Singer | Sewing Machine | C5605 | Number of stitches 80 | Number of buttonholes 6 | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 545.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 370.00 mm |
| Bruto svars | 8.62 kg |
| Bruto platums MM | 300.00 mm |
| Net Svars | 6.33 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 2240.00 g |
| Plastmasas No Pet | 50.00 g |
| Tare svars KG | 2.29 kg |
| Tilpums M3 | 0.06 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Singer |
| Paletes daudzums | 29 pcs |
| Dūriena platums | 6.5 mm |
| Produkta krāsa | White |
|---|---|
| Tips | Computerised |
| Dūriena garums | 4 mm |
| Ekrāns | LCD Screen |
| Pogcaurumu Skaits | 1-step |
| Apgriezienu ātrums | N/A RPM |
| Dūrienu skaits | 80 |
| Atspoles Tips | N/A |
| Automātiskā Winding | No |
| Automātiskā vītnošana | No |
| Producer produkts nosaukums | C5605 |
| Producer produkts saime | Sewing Machine |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://uk.singer.com/products/singer-c5605-sewing-machine?variant=49153781727549 |