Lexmark Return Program Print Cartridge | C3220K0 | Color Laser | Black
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
106.61 € 88.11 € (bez PVN 21%) | 1 | 29.05. |
Lexmark Return Program Print Cartridge | C3220K0 | Color Laser | Black
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 125.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 400.00 mm |
| Bruto svars | 0.86 kg |
| Bruto platums MM | 125.00 mm |
| Net Svars | 0.59 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 195.00 g |
| Plastmasas No Pet | 79 g |
| Tare svars KG | 0.27 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Melnie metāli | 22.5 g |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Color Laser |
| Producer produkts nosaukums | C3220K0 |
| Producer produkts saime | Return Program Print Cartridge |
| Lappušu apjoms | 1500 lappuses |
| Ražotājs | Lexmark |