Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C869R | XXL Ink Supply Unit | Yellow
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
645.05 € 533.10 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C869R | XXL Ink Supply Unit | Yellow
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 163.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 365.00 mm |
| Bruto svars | 1.33 kg |
| Bruto platums MM | 87.00 mm |
| Net Svars | 1.11 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 176.00 g |
| Plastmasas No Pet | 40.00 g |
| Tare svars KG | 0.22 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Paletes daudzums | 167 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | XXL Ink Supply Unit |
| Producer produkts nosaukums | WorkForce Pro WF-C869R |
| Producer produkts saime | XXL Ink Supply Unit |
| Savienojamie produkti | WorkForce Pro WF-C869R |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.lt/lt_LT/produktai/ink-and-paper/ra%c5%a1alo-eksploatacin%c4%97s-med%c5%beiagos/workforce-pro-wf-c869r-yellow-xxl-ink-supply-unit/p/43198 |