Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C869R | Ink pack | Cyan
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
645.03 € 533.08 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C869R | Ink pack | Cyan
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 370.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 90.00 mm |
| Bruto svars | 1.50 kg |
| Bruto platums MM | 165.00 mm |
| Net Svars | 1.35 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 120.00 g |
| Plastmasas No Pet | 30.00 g |
| Tare svars KG | 0.15 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Epson |
| Paletes daudzums | 157 pcs |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink pack |
| Producer produkts nosaukums | WorkForce Pro WF-C869R |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |
| Producer produkts saime | XXL Ink Supply Unit |