Epson WF-M52/57xx Series, XXL | Ink Cartridge | Black
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
504.09 € 416.60 € (bez PVN 21%) | 22 | 01.05. |
Epson WF-M52/57xx Series, XXL | Ink Cartridge | Black
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 375 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 47 mm |
| Bruto svars | 1.352 kg |
| Bruto platums MM | 275 mm |
| Net Svars | 1.156 kg |
| Packing daudzums | 8 pcs |
| Tare svars KG | 0.196 kg |
| Tilpums M3 | 0.004846875 m³ |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer produkts nosaukums | WF-M52/57xx Series, XXL |
| Lappušu apjoms | 40000 lappuses |
|---|---|
| Papīra Pasteboard | 196.00 g |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 565 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 390 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 234 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 10.816 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.877 kg |
| Paletes daudzums | 264 pcs |
| Ražotājs | Epson |