SALE OUT. Epson C13T945440 | Ink Cartridge XL | Yellow | DAMAGED PACKAGING
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
99.10 € 81.90 € (bez PVN 21%) | 2 | 27.05. |
SALE OUT. Epson C13T945440 | Ink Cartridge XL | Yellow | DAMAGED PACKAGING
| Bruto dziļums MM | 279.00 mm |
|---|---|
| Bruto dziļums galvenais Carton | 442.00 mm |
| Bruto augstums MM | 39.00 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 350.00 mm |
| Bruto svars | 0.19 kg |
| Bruto platums MM | 106.00 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 298.00 mm |
| Net Svars | 0.11 kg |
| Tīkla svars galvenais Carton | 6.11 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 1184.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 63.00 g |
| PET | 1.00 g |
| Plastmasas No Pet | 11.00 g |
| Tare svars KG | 0.08 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.78 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Coca | 5.00 g |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Daudzums | 1 |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Ink Cartridge XL |
| Savienojamie produkti | WF-C5xxx |
| Lappušu apjoms | 5000 lappuses |
| Kapacītāte | 38.1 ml |
| Producer produkts nosaukums | C13T945440 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |