Epson C13T945140 | Ink Cartridge XL | Black
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
96.84 € 80.03 € (bez PVN 21%) | 7 | 19.05. |
Epson C13T945140 | Ink Cartridge XL | Black
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
|---|---|
| Bruto svars | 0.22 kg |
| Net Svars | 0.14 kg |
| Producer produkts nosaukums | C13T945140 |
| Lappušu apjoms | 5000 lappuses |
| Kapacītāte | 64.6 ml |
| Daudzums | 1 |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartridge XL |
| Savienojamie produkti | WF-C5xxx |
| Papīra Pasteboard | 63 g |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tilpums M3 | 0.001176 m³ |
|---|---|
| Tare svars KG | 0.08 kg |
| Bruto dziļums MM | 105 mm |
| Bruto platums MM | 40 mm |
| Bruto augstums MM | 280 mm |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| PET | 1 g |
| Plastmasas No Pet | 11 g |
| Paletes daudzums | 1469 pcs |
| Ražotājs | Epson |