Epson C13T944340 | Ink Cartridge L | Magenta
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
73.04 € 60.36 € (bez PVN 21%) | 50 | 27.05. |
Epson C13T944340 | Ink Cartridge L | Magenta
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
|---|---|
| Bruto svars | 0.17 kg |
| Net Svars | 0.147 kg |
| Daudzums | 1 |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Ink Cartridge L |
| Savienojamie produkti | WF-C5xxx |
| Lappušu apjoms | 3000 lappuses |
| Kapacītāte | 19.9 ml |
| Producer produkts nosaukums | C13T944340 |
| Papīra Pasteboard | 16.00 g |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.001176 m³ |
| Tare svars KG | 0.023 kg |
| Bruto dziļums MM | 105 mm |
| Bruto platums MM | 40 mm |
| Bruto augstums MM | 280 mm |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 1469 pcs |
| Ražotājs | Epson |