Epson UltraChrome GS3 with Red | C13T891A00 | Ink cartrige | White
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
204.60 € 169.09 € (bez PVN 21%) | 1 | 27.05. |
Epson UltraChrome GS3 with Red | C13T891A00 | Ink cartrige | White
| Bruto dziļums MM | 118 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 350 mm |
| Bruto svars | 0.97 kg |
| Bruto platums MM | 48 mm |
| Net Svars | 0.87 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tilpums M3 | 0.0019824 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Tare svars KG | 0.1 kg |
| Daudzums | Singlepack |
|---|---|
| Producer produkts nosaukums | C13T891A00 |
| Kapacītāte | 600 ml |
| Drukājamās krāsas | White |
| Tips | Ink cartrige |
| Producer produkts saime | UltraChrome GS3 with Red |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-S80610 |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |
| Paletes daudzums | 872 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.eu/en_EU/products/ink-and-paper/ink-consumables/singlepack-ultrachrome-gs3-with-red%2C-white-t891a00-%28600ml%29/p/19660 |