Epson T800200 UltraChrome PRO | Ink Cartridge | Cyan
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
306.81 € 253.56 € (bez PVN 21%) | 1 | 01.05. |
Epson T800200 UltraChrome PRO | Ink Cartridge | Cyan
| Bruto dziļums MM | 350.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 47 mm |
| Bruto svars | 1.038 kg |
| Bruto platums MM | 117 mm |
| Net Svars | 0.958 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Tare svars KG | 0.08 kg |
| Tilpums M3 | 0.00192465 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer produkts nosaukums | T800200 UltraChrome PRO |
| Savienojamie produkti | SureColor P20000 |
| Kapacītāte | 700 ml |
| Daudzums | Singlepack |
| Paletes daudzums | 898 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.eu/products/consumables/ink/singlepack-cyan-t800200-ultrachrome-pro-700ml-c13t800200 |