Epson T800100 UltraChrome PRO | Ink Cartridge | Photo Black
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
306.81 € 253.56 € (bez PVN 21%) | 1 | 01.05. |
Epson T800100 UltraChrome PRO | Ink Cartridge | Photo Black
| Bruto dziļums MM | 115 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 350 mm |
| Bruto svars | 1.008 kg |
| Bruto platums MM | 45 mm |
| Net Svars | 0.928 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Plastmasas No Pet | 80.00 g |
| Tare svars KG | 0.08 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Drukājamās krāsas | Photo Black |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer produkts nosaukums | T800100 UltraChrome PRO |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P20000, SureColor SC-P10000 |
| Kapacītāte | 700 ml |
| Daudzums | Singlepack |
| Paletes daudzums | 954 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.lt/products/consumables/ink/singlepack-photo-black-t800100-ultrachrome-pro-700ml-c13t800100 |