Epson 79XL | C13T79034010 | Inkjet cartridge | Magenta
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
49.53 € 40.93 € (bez PVN 21%) | 8 | 27.05. |
Epson 79XL | C13T79034010 | Inkjet cartridge | Magenta
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
|---|---|
| Bruto svars | 0.102 kg |
| Net Svars | 0.075 kg |
| Producer produkts nosaukums | C13T79034010 |
| Daudzums | 1 |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Inkjet cartridge |
| Savienojamie produkti | EPSON WorkForce Pro WF-4630dwf, EPSON WorkForce Pro WF-4640dtwf, EPSON WorkForce Pro WF-5110dw, EPSON WorkForce Pro WF-5190dw, EPSON WorkForce Pro WF-5620wf, EPSON WorkForce Pro WF-5690dwf |
| Lappušu apjoms | 2600 lappuses |
| Kapacītāte | 41,8 ml |
| Producer produkts saime | 79XL |
| Papīra Pasteboard | 19.00 g |
| PET | 3.00 g |
| Packing daudzums | 10 pcs |
| Tilpums M3 | 0.00095424 m³ |
|---|---|
| Tare svars KG | 0.027 kg |
| Bruto dziļums MM | 35 mm |
| Bruto platums MM | 192 mm |
| Bruto augstums MM | 142 mm |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 190 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 370 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 160 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 1.02 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.145 kg |
| Paletes daudzums | 1530 pcs |
| Ražotājs | Epson |