Epson T7741 Ink bottle 140ml | Ink Cartridge | Black
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
19.14 € 15.82 € (bez PVN 21%) | 28 | 27.05. |
Epson T7741 Ink bottle 140ml | Ink Cartridge | Black
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Svars | 0.18 kg |
|---|---|
| Kapacītāte | 140 ml |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Ink Cartridge |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | T7741 Ink bottle 140ml |
| Savienojamie produkti | Epson WorkForce M200, M100, M105, L655 |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Net Svars | 0.18 kg |
| Bruto svars | 0.20 kg |
| Papīra Pasteboard | 16 g |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Tare svars KG | 0.02 kg |
| Bruto dziļums MM | 140.00 mm |
| Bruto platums MM | 60.00 mm |
| Bruto augstums MM | 60.00 mm |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Plastmasas No Pet | 3 g |
| Paletes daudzums | 1714 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.eu/ix/en/viewcon/corporatesite/products/consumables/overview/12475 |