Epson C13T671200 | Maintenance Box
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
36.88 € 30.48 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
Epson C13T671200 | Maintenance Box
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
|---|---|
| Savietojamība | WF-(R)8xxx/6xxx Series |
| Producer produkts nosaukums | C13T671200 |
| Tips | Maintenance Box |
| Net Svars | 0.118 kg |
| Bruto svars | 0.244 kg |
| Packing daudzums | 1 pcs |
| Tilpums M3 | 0.00104 m³ |
| Tare svars KG | 0.126 kg |
|---|---|
| Bruto dziļums MM | 130 mm |
| Bruto platums MM | 100 mm |
| Bruto augstums MM | 80 mm |
| PET | 8 g |
| Paletes daudzums | 1662 pcs |
| Ražotājs | Epson |