Epson UltraChrome High Dynamic Range, 350 ml | Ink cartridge | White
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
364.91 € 301.58 € (bez PVN 21%) | 1 | 27.05. |
Epson UltraChrome High Dynamic Range, 350 ml | Ink cartridge | White
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 320.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 58.00 mm |
| Bruto svars | 0.81 kg |
| Bruto platums MM | 144.00 mm |
| Net Svars | 0.71 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Epson |
| Paletes daudzums | 323 pcs |
| Drukājamās krāsas | White |
| Tips | Ink cartridge |
| Producer produkts nosaukums | UltraChrome High Dynamic Range, 350 ml |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |