Epson Maintenance Cartridge | T582000 | Inkjet
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
23.23 € 19.20 € (bez PVN 21%) | 10 | 03.06. |
Epson Maintenance Cartridge | T582000 | Inkjet
| Bruto dziļums MM | 275 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 50 mm |
| Bruto svars | 0.263 kg |
| Bruto platums MM | 90.00 mm |
| Net Svars | 0.154 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 95.00 g |
| Plastmasas No Pet | 14.00 g |
| Tare svars KG | 0.109 kg |
| Tilpums M3 | 0.0012375 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Tips | Inkjet |
| Producer produkts nosaukums | T582000 |
| Producer produkts saime | Maintenance Cartridge |
| Paletes daudzums | 1396 pcs |
| Ražotājs | Epson |