Epson Singlepack UltraChrome Pro 6 Magenta T48M30N (700ml) | Epson C13T48M30N | Epson T48M3 - magenta - original - ink cartridge | Epson UltraChrome Pro6 | Magenta
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
292.78 € 241.97 € (bez PVN 21%) | 1 | 20.05. |
Epson Singlepack UltraChrome Pro 6 Magenta T48M30N (700ml) | Epson C13T48M30N | Epson T48M3 - magenta - original - ink cartridge | Epson UltraChrome Pro6 | Magenta
| Bruto dziļums MM | 120.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 350.00 mm |
| Bruto svars | 1.06 kg |
| Bruto platums MM | 45.00 mm |
| Net Svars | 0.96 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Epson |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Epson UltraChrome Pro6 |
| Produkta Nosaukums | Epson T48M3 - magenta - original - ink cartridge |
| Producer produkts nosaukums | C13T48M30N |
| Lappušu apjoms | 700 lappuses |
| Paletes daudzums | 457 pcs |