Epson Singlepack UltraChrome Pro 6 | T48M2 700ml | Ink cartrige | Cyan
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
292.78 € 241.97 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
Epson Singlepack UltraChrome Pro 6 | T48M2 700ml | Ink cartrige | Cyan
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 115 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 350 mm |
| Bruto svars | 1.039 kg |
| Bruto platums MM | 45 mm |
| Net Svars | 0.939 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tilpums M3 | 0.00181125 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Tare svars KG | 0.1 kg |
| Daudzums | Singlepack |
|---|---|
| Producer produkts nosaukums | T48M2 700ml |
| Kapacītāte | 700 ml |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink cartrige |
| Producer produkts saime | Singlepack UltraChrome Pro 6 |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P8500D STD |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |
| Paletes daudzums | 954 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Ražotājs datu lapa | https://neon.epson-europe.com/lt/en/portal/products/catalogue/product?id=30085 |