Epson Singlepack Matte Black T44Q84N UltraChrome PRO 12 350ml | Epson T44Q8 | Inkjet cartridge | Matte black
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
169.76 € 140.30 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
Epson Singlepack Matte Black T44Q84N UltraChrome PRO 12 350ml | Epson T44Q8 | Inkjet cartridge | Matte black
| Bruto dziļums MM | 115.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 245.00 mm |
| Bruto svars | 0.56 kg |
| Bruto platums MM | 44.00 mm |
| Net Svars | 0.46 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Epson |
| Drukājamās krāsas | Matte black |
| Tips | Inkjet cartridge |
| Producer produkts nosaukums | T44Q8 |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P7500, SC-P7500 Spectro, SC-P9500, SC-P9500 Spectro |
| Paletes daudzums | 697 pcs |